Seksi Aktris Margot Robbie’nin En İyi 7 Filmi!

Harley Quinn Rolü ile Akıllara Kazınan Margot Robbie'nin En İyi 7 Filmi! yazısının öne çıkarılan görseli

Suicide Squad filmindeki rolüyle zihinlere kazınan 28 yaşındaki genç oyuncu Margot Robbie, kariyerinin böyle şekilleneceğini seneler evvelinden tahmin etmişti. Çünkü 2008 senesinde davetli oyuncu olarak girdiği Neighbours dizisinde ilk olarak kalıcı bir role sahip olmuş, ardından iki Logie Ödülü kazanmıştı! 2018’de vizyona girecek Terminal ve 2019’da izleyicileriyle buluşacak Once Upon a Time in Hollywood filmlerinde boy gösterecek olan şanlı oyuncunun daha evvel rol aldığı en iyi filmlere göz atmaya ne dersiniz?

1- Para Avcısı (Yıl: 2014, IMDb: 8,2)

24 yaşında genç ve bir o kadar da azimli olan Jordan Belfort, Wall Street borsasına komisyoncu olarak girişir ve kısa bir sürede Stratton Oakmont adlı bir yatırım şirketinin yöneticisi olur. Azmi ve zirveye diktiği gözleri, Belfort’u çokça yatırımcıyı kandırarak sahip olduğu devasa kazanca ulaştırır. Kazancıysa onun yolunu uyuşturucu, hayat kadınları ve lüks fantezilerle dolu pislik bir hayata iteler.

2- Zamanda Aşk (Yıl: 2013, IMDb: 7,8)

Tatsız geçen bir yılbaşı gecesi sonrası Tim’in hayatı bir anda değişir. Çünkü babası Tim’e ailesinde ki erkeklerin zamanda yolculuk yapabildiğini söylemiştir. Tarihin akışını değiştiremedikleri bu yolculukta kendi yaşantılarında veya devam etmekte olan şeylere müdahale edebilmektedirler. Tim babasının bu söylediklerinden sonra bir kız arkadaş edinebilmek için zamanda yolculuk yapmaya karar verir.

3- Ben, Tonya (Yıl: 2018, IMDb: 7,5)

Ghetto’dan çıkıp, Amerika Şampiyonluğu’na ulaşan buz patencisi Tonya Harding’in (Margot Robbie) yaşamı, Olimpiyat’lara hazırlandığı esnada rakibi Nancy Kerrigan’ın uğradığı saldırıya isminin karışmasıyla darmadağın olacaktır. Üçlü Axel hareketini yapabilen Amerika Birleşik Devletleri’nin tek kadın sporcusu olan Harding’in gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış olan “Ben, Tonya” 2018 yılının en çok beğeni alan filmleri arasında yerini aldı.

4- Aşk Uğruna (Yıl: 2014, IMDB: 6,9)

Fransa Nazi istilası altındayken 2. Dünya Savaşı döneminde güzel ve genç bir kadın olan Lucile, asker eşinden haber bekliyordu. Ancak bir grup Alman askeri, Lucile ve kayınvalidesinin beraber yaşadığı evi işgal eder. Askerlerin başında duran komutanları Teğmen Bruno’ya kısa bir zamanda bazı duygular hissetmeye başlayan Lucile, pek çok insanın kaderini değiştirecek bir aşkın öznesi olduğunun farkında değildir.

5- Fokus (Yıl: 2015, IMDb: 6,6)

Deneyimli dolandırıcı Nicky, tecrübesiz bir dolandırıcı olan Jess’e dolandırıcılığın inceliklerini öğretmeye çalışırken Jess’i sevmeye başladığında bu ikilinin ilişkisi sona erer. Üç senenin ardından Jess, cezbetme konusunda ciddi bir başarıya ulaşan bir dolandırıcı olarak Buenos Aires’in yüksek meblağlı araba yarışları bahislerinde Nicky’nin karşısına çıkar.

6- Tarzan (Yıl: 2016, IMDb: 6,3)

Seneler önce Afrika ormanlarını eşi Jane ile geride bırakan Tarzan, Lord Greystoke adıyla burjuvazi bir hayat idame ettirmeye başlamıştır. Ticari hükümet yetkilisi olarak Kongo’ya davet edilen Tarzan, eski bir düşmanının intikam senaryosunda olduğunu biraz geç kavrayacaktır. Margot Robbie bu filmde Jane’i canlandırıyor.

7- Suicide Squad: Gerçek Kötüler (Yıl 2016, IMDb: 6,1)

Devletin üst yöneticileri hapishanedeki en güçlü kötü adamları bir araya getirerek, yüksek ölçekli silahlarla onları donatır. Bunu, gizli bir örgütü yenmeleri için yapıyor gibi görünen yetkililerin gerçek kötüleri tescillenmiş suçları yüzünden en sonunda yenilecekleri bir göreve çıkarttıkları ortaya çıkar. Gerçek kötüler bunun farkına vardıklarında macera farklı bir yola sapacaktır. Margot Robbie, Harley Quinn’i canlandırıyor.


Bunun gibi sizi heyecanlandıracak, bilgilendirecek ve eğlendirecek listeleri kaçırmak istemiyorsanız buneAMK‘da kalmaya devam edin. Birbirinden farklı konularda eğlenceli listeler buneAMK‘da! sizlerle.